Staff

SLT

Headteacher

Nagindra Chungh

Deputy Head Teacher

Nicky Long/Amy Warbey

Assistant Head Teacher (Interim)

Faye Bauck

SENco

Leanne Scott

Business Manager

Tracey Keogh

Class Teacher

NC

Sally Channell

NV

Eleni Vavyla

N

Vacancy

RF

Rhiannon Frape

RKW

Manmeet Kenth/Naomi Wortham

RB

Nina Boatfield

1M

Erin Murray (NQT)

1N

Alison Narraway

1MP

Imogen Mitchell/Nicol Phillips

2H

Rhys Hixson

2M

Rebecca Maddock

2S

Gemma Sutter

3OH

Paula O’Hara

3H

Lexie Hatton

3D

Olivia Douglas

4HD

Randhir Hothi/Bethany Downes

4F

Roisin Fox

4L

Thomas Lennon

5M

Kate McKiver

5L

Daniel Leath

5S

Camilla Samuels

6BL

Aimee Blunt

6B

Samuel Batley

6W

Chanelle Walsh

Booster

Becky Beaumont

Teaching Assistants

Dee Landa, Reshma Beri, Elizabeth Lesson, Abi Simmonds (Speech & Language in Year N & R), Candy Tribbeck, Maria Rashid, Amy Kennett, Parveen Kaur, Harminder Dayal, Sylvia Gamez, Paula Russell, Linda Bounif, Tracey Emmanuel, Grace Comarmond, Jas Kaur, Charlotte Morse, Parveen Kaur, Jenn Plomer, Aliz Legg, Alice Barron, Nikki Sandhu, Jo Curle, Debbie Evans, Vicky Reid

Speech & Learning in Nursery & Reception

Abi Simmonds

Learning Mentors

Margaret Bright, Janette Wilson, Corrina Le Warne

1:1

Razia Choudhury, Elzbieta Dejneka, Hawa Abdi, Assma Khan, Eirini Zantidou, Grace Comarmond, Lauren Emmett

Launchpad

Jas Kaur

PPA/Booster/Pupil Premium/Inclusions

Donna Berry, Naomi Rathore, Annette Martin, Lauren Sinnicks, Sonia Bassi, Hannah Browne, Hannah Freeman, Natalie Rogers, Paul Beaumont, Leanne Ferrand, Jenn Plomer

Admin Staff

Administrative Officer

Lorraine Gatt

Administrative Assistants

Louise Dean
Louise Mason
Sylwia Poletek
Sue Reeves

Pemises & Lunchtime Staff

Site Manager

Colin Rose

Assistant Site Manager

Abdella Mohammed

Cleaning Staff

Puspa Gurung
Cherise Howes
Kaniz Chowdhury

Senior Lunctime Supervisor

Kieran Kaur

Lunctime Supervisors

Rubina Ahmed
Kaniz Chowdhury
Radia Un Naher
Zareen Zulfukar
Helena Tanni